На головну

16.08.2015 - 22:30

Браун: лейбористи мають бути гідною партією

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Колишній прем'єр-міністр Великої Британії, Ґордон Браун каже, що лейбористи мають бути "гідною партією і такою, за яку голосують".

Пан Браун каже, що лейбористи не мають стати партією постійного протесту на зразок Юкип чи ліберал-демократів.

Він також сказав, що не атакує кампанію виборів майбутнього лідера партії, але окремі з його коментарів під час виступу все ж таки натякали проти того, аби голосувати за Джеремі Корбина.

Останні опитування кладуть пана Корбина на перше місце серед чотирьох чинних кандидатів на лідера лейбористської партії. Лідер партії має стати відомим у вересні цього року.

У своєму сьогоднішньому виступі Ґордон Браун не згадав ім'я Джеремі Корбина, але дав зрозуміти, що не погоджується з багатьма економічними та соціальними ідеями, які пропонує радикально лівий пан Корбин.

Пан Браун, зокрема, сказав, що під майбутнім лейбористським урядом, Сполучене Королівство мусить будувати міцні та стабільні міжнародні альянси. Проте, якщо СК будуватиме союзи з Хезболою, Хамасом, Гуґо Чавезом чи з путінською Росією, то тоді на цьому світі не залишається жодних шансів на побудову справжнього світового альянсу, який був би спроможний долати бідність, нерівність, погіршення глобального клімату та фінансову нестабільність.

Раніше, у своїх виступах, пан Корбин описував Хізбола, як "друзів" і казав, що хоче аби Хамас був учасником дебатів щодо подолання проблеми на Близькому Сході, за що його дуже багато хто у Британії піддав значній критиці через те, що у міжнародних відносинах Британія завжди міцно стоїть на боці США, які є одними з найбільших торгових партнерів СК.

Ґордон Браун успадкував посаду прем'єр-міністра СК у 2008 році від Тоні Блеєра, котрий був змушений піти з посади через значні протести багатьох членів лейбористської партії. Проте, наступні парламентські вибори у 2010 році він програв. Дуже багато хто критикує його в тім, що він програв вибори через свою економічну політику, яка призвела до збільшення державного боргу СК. Проте, реальною причиною програшу лейбористів на виборах у 2010 році є мабуть та, що пан Браун є шотландець, а парламент СК у переважній більшості обирають англійці, котрі ніколи не допустять аби шотландець був їх прем'єр-міністром. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/