На головну

16.08.2015 - 23:13

Страхові компанії здирають шалені гроші

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Згідно з дослідженням, котре провів журнал споживачів "Which?", окремі страхові компанії стягують просто "плачучі" збори зі своїх клієнтів.

Журнал виявив, що окремі страхові компанії стягують до 75 фунтів тільки за анулювання страхового полісу навіть тоді, коли термін його дії вже майже завершується.

Багато компаній також можуть стягувати до 50 фунтів за оновлення полісу та 30 фунтів за надсилання клієнтам дублікатів поточного страхового полісу.

На своє виправдання представники страхових компаній кажуть, що загальна вартість страхових полісів останнім часом знизилась і що страховий ринок у СК є дуже конкурентним.

У своєму досліджені журнал досліджував 44 страхові компанії СК.

Журнал також виявив, що страхова компанія IGO4 стягує 35 фунтів тільки за зміну особистих даних клієнтів (адреса, робота, тощо), у той час, як п'ять інших компаній за це не стягують зовсім нічого.

Інша компанія, 1st Central, стягувала зі своїх клієнтів 50 фунтів тільки за оновлення страхового полісу на наступний термін.

Компанії Axa Direct та Swiftcover стягували зі своїх клієнтів по 30 фунтів тільки за надсилання їм дублікатів полісу, у той час, як багато інших компаній роблять це зовсім безкоштовно.

Інші компанії стягують набагато більшу плату, якщо клієнти оплачують страхівку щомісячно, а не щорічно.

Виконавчий директор журналу Which?, Ричард Лоїд каже, що багато страхових компаній СК стягують зі своїх клієнтів просто "сльозогінні" збори за свої адміністративні послуги.

Асоціація Британських Страхувальників (ABI) радить споживачам дуже уважно перечитувати свої страхові поліси аби уникати несподіваних сюрпризів, але все ж таки погоджується з тим, що страхові поліси мають бути гіднішими.

Згідно з правилами державного наглядового органу відстежування поведінки фінансової індустрії (Financial Conduct Authority), страхові компанії мають чітко вказувати вартість всіх можливих стягнень, а самі стягнення мають бути співвимірними.

Журнал також дає три головних поради споживачам про те, як уникнути надмірних втрат:
- намагайтесь оплачувати картками, які мають нульові відсотки аби уникнути зайвих щомісячних стягнень;
- якщо робите зміни у своєму полісі, то намагайтесь робити це онлайн, замість того аби це робити через телефон;
- намагайтесь завжди торгуватись зі своєю страховою компанією з метою зниження стягнень.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-33937806

Подібні статті: