На головну

17.08.2015 - 00:01

Спадає кількість проникнень у Євротунель

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За даними компанії Юротанел (Eurotunnel), яка забезпечує транспортне сполучення через Євротунель між Британією та Францією, число мігрантів, котрі намагаються проникнути на термінали компанії, зменшилось до приблизно 150 щоночі, що значно менше ніж у минулому місяці, коли кількість таких спроб щоночі сягала 2 тисяч.

Компанія мотивує покращення ситуації набагато кращим облаштуванням огорожі території навколо терміналів.

Попри це, компанія каже, що 150 спроб щоночі є все одно неприпустимим, а речники компанії стверджують, що все одно певній кількості мігрантів вдається потрапити на британську територію.

Мігранти у Калей щоночі намагаються проникнути на залізничні термінали з метою проникнення на територію Сполученого Королівства.

Уряд СК каже, що виділив 7 мільйонів фунтів для покращення захисту терміналів та входів у тунель, але також визнає, що ще потрібно зробити багато роботи для подолання кризи з мігрантами, які базуються навколо французького міста Калей.

Встановлення додаткової огорожі було цілковито профінансовано британським урядом.

Додаткові камери цілодобового спостереження за огорожею разом з інфрачервоними ліхтарями також значно покращують відстежування руху мігрантів.

Проте, французька поліція каже, що всі ці додаткові огорожі є короткотерміновим вирішенням довготривалих проблем. Мігранти просто знаходять інші місця, де слабша охорона.

Упродовж червня в тунелі загинуло принаймні 9 мігрантів.

Стів Симондс з добродійної організації Amnesty International UK каже, що мігранти у Калей перебувають у розпачливій ситуації. Багато з них все ще мешкають у дуже поганих умовах, а окремі вже "переселились" в інші місця у північній Франції та Бельгії, звідки також намагаються потрапити до СК.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk

Подібні статті: