На головну

17.08.2015 - 02:23

Безробітних молодих британців відправлятимуть у «табори військової підготовки»

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Намагання консервативних міністрів приборкати високий рівень безробіття серед молодих британців зайшло у нове русло після того, як минулими вихідними в уряді заявили про те, що молодих людей відправлятимуть у так звані "boot camps" (табори з перепідготовки військових резервістів) і, як кажуть в уряді, "без жодних відволікань".

Згідно з цим планом, всі особи у віці до 21 року, котрі не мають роботи та отримують допомогу з безробіття, будуть змушені відвідувати тритижневі інтенсивні курси з перепідготовки з метою ефективнішого працевлаштування. У іншому випадку їм буде відмовлено в отриманні допомоги з безробіття.

Курси, які чинні міністри описують, як "табори військової підготовки", включатимуть тренування у пошуку роботи та тренування у проходженні співбесід.

Очікується, що такі курси триватимуть 71 годину, а виплата допомоги з безробіття залежатиме від того, скільки годин він чи вона відвідали.

Очікується, що дана пропозиція зустріне неабияку опозицію та критику, як від опозиційних політиків, так і від фахівців.

Дане нововведення має вступити в силу у квітні наступного року і має стати частиною широкої урядової програми з подолання безробіття серед молодих людей.

Про це було заявлено Міністром Кабінету Міністрів, паном Генноком, який каже, що він рішуче налаштований на стовідсотковій зайнятості серед молодих людей та на подоланні "культури соціалізму", яка вже стала способом існування у найвразливіших громадах Британії.

Пан Геннок посилається на недавнє дослідження, котре показало, що приблизно 80% молодих людей, котрі отримують допомогу з безробіття, кажуть, що почали б шукати собі роботу, якщо їм припинять виплату допомоги. Подібні статті:
джерело: http://www.independent.co.uk/