На головну

18.08.2015 - 10:00

Ціни на потяги зростають швидше ніж зарплата

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Ціни на проїзд у потягах у Британії за останні 5 років зростали майже у тричі швидше ніж зростала зарплата.

За даними профспілки працівників залізниць, TUC, за останні 5 років ціни на квитки у потягах зросли на 25%, у той час, як середня зарплата за цей самий період зросла тільки на 9%.

Звіт профспілки оприлюднено саме тоді, коли очікуються дані з інфляції за липень цього року, котрі мають вплив на визначення ціни на квитки на наступний рік.

Недавно уряд заявив, що регульовані ціни на квитки на проїзд у потягах на території Англії зростатимуть не більше ніж зростатиме інфляція. Регульовані ціни на квитки включають в себе проїзні квитки, сезонні проїзні квитки та половину всіх квитків на проїзд у залізницях.

Проте, профспілки кажуть, що багато людей просто не можуть собі дозволити використовувати залізницю для проїзду на роботу через надто різке зростання цін на квитки.

На даний час у Британії можна заощадити на залізничних квитках тільки тоді, коли ви купляєте сезонні проїзні квитки (тижневі, місячні, і т.д.)

Недавно, один з найпопулярніших кандидатів на голову лейбористської партії, Джеремі Корбин, заявив, що якщо лейбористи прийдуть до влади, то він серйозно розглядатиме можливість націоналізації британської залізниці.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-33968318

Подібні статті: