На головну

18.08.2015 - 11:44

Вибори лідера лейбористів: Борнем критикує Купер

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Один з кандидатів на лідера лейбористської партії, Енді Борнем каже, що заклики Іветте Купер (також кандидатка) аби він вийшов з перегонів є дивними та такими, що розчаровують.

Про це він сьогодні заявив у щоденній популярній аналітичній програмі "Сьогодні" (Today) на БіБіСі Радіо 4.

Речник групи підтримки пані Купер раніше заявив, що пану Борнему варто зняти свою кандидатуру, якщо він не готовий запропонувати альтернативи найпопулярнішому серед кандидатів, Джеремі Корбину.

Пан Борнем хвалить енергійну кампанію пана Корбина, але каже, що попри це доволі критично ставиться до його економічних поглядів.

Пані Купер та пан Борнем запевняють, що мають великі шанси та змогу побороти Джеремі Корбина.

Четвертим кандидатом на голову лейбористської партії є Лиз Кендал, яка на даний час є наймеш популярною серед всіх кандидатів.

Сьогодні пан Корбин має викласти свої плани націоналізації британської залізниці.

Пані Купер та панночка Кендал, обидві кажуть, що, попри багато відмінностей у поглядах, все одно служитимуть у тіньовому кабінеті Джеремі Корбина, якщо той стане лідером лейбористів.

Енді Борнем також заявив, що готовий працювати з Джеремі Корбином, проте він відмовився сказати, чи запропонує будь-яку посаду панові Корбину у своєму кабінеті, якщо стане лідером лейбористів. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk