На головну

19.08.2015 - 08:33

Електронні цигарки набагато безпечніші

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Урядова організація Публічне Здоров'я Англії (Public Health England) заявила, що електронні цигарки на 95% менш шкідливі ніж звичайні тютюнові і радить Національній Службі Здоров'я приписувати їх тим, хто хоче позбутись залежності від куріння.

Фахівці, які приймали участь у підготовці звіту стверджують, що електронні цигарки можуть мати значний вплив на переконання людей припинити куріння взагалі і кажуть, що на даний час не існує жодних доказів про те, що електронні цигарки можуть збільшити бажання дітей до куріння.

На даний час електронними цигарками користуються приблизно 2,6 мільйонів британців.

Попри це, серед фахівців з публічного здоров'я існують доволі відмінні думки щодо того, чи електронні цигарки варто розглядати, як безпечну альтернативу куріння, чи як ще одну стежину до ще більшої тютюнової залежності.

За твердженням аналітиків з Публічного Здоров'я Англії, на даний час приблизно 80 тисяч людей в Англії щорічно помирають від куріння тютюну і використання електронних цигарок може зменшити кількість цих смертей приблизно на 4 тисячі щороку.

Публічне Здоров'я Англії також радить аби електронні цигарки були доступними безкоштовно через приписування у Національній Службі Здоров'я (NHS), але після того, як цей ринок стане чітко регульованим.

Багато з фахівців сходяться на тім, що електронні цигарки також не є цілковито безпечними і кажуть, що їх вплив на здоров'я людей ще не цілком відомий і особливо у довготривалій перспективі.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-33978603

Подібні статті: