На головну

19.08.2015 - 10:54

Сексуальні насильства на залізниці на рекордному рівні

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За даними Британської Транспортної Поліції (BTP), число зареєстрованих сексуальних насильств у потягах Британії зросло на 25% та вийшло на рекордно високий рівень.

За 2014 рік BTP зареєструвало 1399 сексуальних насильств у Англії, Шотландії та Уельсі, що на 282 випадки більше ніж за попередній рік. Інші зареєстровані злочини також зросли на 8%, до 9,149, але загальна кількість всіх злочинів разом зменшується вже 11 рік поспіль.

BTP пов'язує зростання зареєстрованих сексуальних насильств насамперед з широкою кампанією, яка спонукає людей повідомляти про ці насильства, через що зараз багато більше жертв звертаються у поліцію ніж у минулому.

До 2013 року приблизно 90% зі всіх сексуальних насильств просто не повідомлялись.

Також, останнім часом, зросла кількість поліцейських в уніформах та у цивільному одязі, котрі патрулюють потяги для запобігання злочинності.

Попри те, що у Британії дуже багато "блакиті", все ж таки серед всіх зареєстрованих сексуальних насильств, найбільше відбуваються над жінками та дівчатами.

Поліція обіцяє, що ще збільшить кількість поліцейських у потягах. Проте, не відомо, як вони це мають зробити, якщо взяти до уваги той факт, що через радикальні бюджетні скорочення чинного уряду Торі, існує тенденція загального зменшення кількості поліцейських.


джерело: http://www.bbc.co.uk/

Подібні статті: