Перелік новин     Середа, 09 березня 2016 - 20:39

Боротьба з примусовими шлюбами

примусовий шлюбНа даний час примусові шлюби у Сполученому Королівстві з червня 2014 року є кримінальним злочином. Попри це трапляється чимало випадків примусових шлюбів у Британії і головним чином у мусульманських громадах.

Добродійна мережа мусульманських жінок Королівства, MWNUK, котра заснована у Бірмінгемі, організовує громадські групи по всій території Англії з метою роз'яснення проблеми та пошуку ідей щодо вгамування проблеми примусового одруження. Організація кладе собі за мету наділити дівчат та молодих жінок знаннями та досвідом протистояння та порятунку від вимушених шлюбів. За словами організації вони все ще отримують велику кількість дзвінків та повідомлень про те, що їх намагаються видати заміж всупереч їх бажанню, відшукавши їм пару, як серед мешканців Британії, так і серед закордонних мешканців, головним чином з країн Азії.

Попри криміналізацію примусових шлюбів, ця проблема залишається доволі великою у британському суспільстві. Покарання за примусовий шлюб тягне за собою до 7 років ув'язнення.

Урядова організація по боротьбі з примусовими шлюбами, Forced Marriage Unit, стверджує, що минулого року було розглянуто 1'267 кримінальних справ. Майже третина жінок, що стали жертвами у цих справах є пакістанського походження, біля 8% жінок індійського походження та понад 7% походили з Бангладеш. 135 Справ з цього числа стосувались жінок, що мали розумові та фізичні вади.


Подібні статті:

Суд сказав : прикрий шлюб - це не причина для розлучення