На головну

19.08.2015 - 11:33

Багато одружених британців можуть потрапити в халепу

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Особисті дані користувачів найпопулярнішого серед одружених британців сайту пошуку коханців та коханок для бічних стосунків і афер, Ешлей Медисон (Ashley Madison), зазнав хакерської атаки, через котру було викрадено особисті дані мільйонів користувачів сайту.

Особисті дані було викрадено минулого місяця, коли хакери вимагали закрити сайт з причин етики і у іншому випадку погрожували викласти перелік всіх даних в інтернет для вільного перегляду.

Тепер хакери оприлюднили перелік особистих даних у так званому темному інтернеті.

Наразі це повідомлення надійшло тільки від самих хакерів і закім ще ніхто офіційно не зміг підтвердити правдивість інформації.

Технологічний сайт Wired стверджує, що всіх даних набирається на цілих 9,7 ґиґабайтів.

Хакери називають себе Командою Ураження (Impact Team) і стверджують, що їм вдалось викрасти справжні адреси та прізвища користувачів сайту, включаючи й тих, що вже залишили сайт і платили сайтові по 90 доларів за повне стирання своїх даних. Тепер виявляється, що дані так і не було знищено.

Канадська компанія, Avid Life Media, яка стоїть за Ешлей Медисон, називає дію хакерів "актом криміналу" і обіцяє повне співробітництво з поліцією для виявлення та покарання хакерів.

Ешлей Медисон каже, що працює у 50 країнах світу і має загалом 37 мільйонів користувачів, серед яких більше мільйона британців. А британці завжди твердять, що вони найвірніші на світі люди.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-33984017

Подібні статті:

Гакери викрали дані 40 мільйонів споживачів Гакери викрали дані 40 мільйонів споживачів18.08.2021
Британський гакер виграв апеляцію про свою екстрадицію до США