На головну

19.08.2015 - 13:15

У будівництві нестача кваліфікованих працівників

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
В опублікованому сьогодні звіті Федерації Майстрів Будівельників (Federation of Master Buildings) йдеться про те, що 66% малих та середніх будівельних фірм змушені скасовувати нові будівельні проекти через просто "хронічний" брак кваліфікованих працівників.


Найбільша нестача у Лондоні, де найбільше бракує столярів та мулярів. Разом з цим такий самий брак у фахівцях спостерігається практично по всіх території Британії. На сході Британії велика нестача штукатурів та шпаклювальників. У середній Англії велика нестача такелажників. У Північній Ірландії найбільше не вистачає загальних працівників та помічників.

Фірми найбільше скаржаться на те, що серед чинних майстрів багато таких, які у похилому віці, котрі йдуть на пенсію, а на їх місце немає достатньої кількості молодих людей, які виявляють бажання працювати у будівельній індустрії, які також перебувають під тиском батьків, котрі спонукають своїх дітей здобувати подальшу та вищу освіту.

Виконавчий директор будівельної фірми Песморе Ґруп (Passmore Group), Тоні Песморе, каже, що: "Нестача досвідчених та багатопрофільних працівників загрожує самому існуванню моєї фірми. Ми негайно потребуємо столярів, сантехніків та спеціалістів по встановленню обладнання ванних кімнат.

Будівництво є одним з провідних секторів СК, на який припадає 7% ВВП.

Багато агенцій з працевлаштування вже почали широкі кампанії поза межами СК з активного вербування фахівців. Так, для прикладу, великі агенції вже перевозять до СК мулярів з Португалії, тижнева зарплата яких складає до 1000 фунтів.


джерело: http://www.cityam.com/


Подібні статті: