На головну

19.08.2015 - 21:31

Англійські діти серед найбільш незадоволених життям

352
Англійські діти серед найбільш незадоволених життям дітей у світі, поза такими країнами, як Ефіопія, Алжир та Румунія.

Про це повідомляється у звіті дослідження, яке проводилось Університетом Йорку, де досліджувалось 15 різних країн.

Звіт показав, що Англія є на 14-у місці у переліку країн серед яких молоді люди задоволені життям. У цьому переліку Англія поступається тільки Південній Кореї.

Дослідження вивчало понад 53 тисячі дітей у 2013 році, у віці від 8 до 12 років, у різних країнах та різних регіонах окремих країн, від великих міст до маленьких сіл.

Понад третина англійських дітей кажуть, що над ними знущаються в школах і що половина з них почуває себе у житті просто відкинутими.

Організація Дитячя Спілка (Children's Society) закликає до нового законодавства з регулювання шкіл та запровадження шкільних рад.

Міністри у свою чергу кажуть, що від шкіл вимагають аби вони запроваджували власні шкільні ради і що всі школи зобов'язані мати заходи щодо подолання культури знущання одних дітей над іншими.

Найвищі рівні задоволення життям серед дітей припадають на Румунію, де рівень задоволення був 9,5 з 10. Після румунських дітей по рівню задоволення життям йдуть діти з Колумбії з результатом 9,3 з 10.

Діти Англії у цьому переліку на 14-у місці з рівнем задоволення життям серед 12-річних тільки 8,4 з 10.

Звіт також показує, що чим доросліші діти, тим менш задоволені вони є. Серед 10-річних 61% сказали, що були задоволені школою, а серед 12-річних школою були задоволені вже тільки 43%.

Серед опитаних дітей Англії у віці від 10 до 12 років, 38% скаржились, що над ними фізично знущались принаймні один раз за останній місяць.

Англійські дівчата є другими після Південної Кореї, які найбільше не задоволені виглядом свого тіла, самовпевненістю та своїм зовнішнім виглядом взагалі. Найбільше задоволені зовнішнім виглядом свого тіла колумбійські дівчата, а після них йдуть їх однолітки з Румунії.

Звіт нічого не каже про причини такого високого рівня незадоволення своїм життям серед англійських дітей. Проте, Кевин Кортней, який є заступником генерального секретаря Національної Спілки Вчителів, каже, що ще у ранньому віці у багатьох школах дітей клеймують, як "втрачених", коли вони не надто добре здають тести, що може призвести до дуже значного рівня незадоволення самим собою.

У Департаменті Освіти кажуть, що уряд наполегливо працює над подоланням проблеми знущання у школах, на що щорічно витрачається 7 мільйонів фунтів.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-33984082