На головну

20.08.2015 - 14:46

Британія і Франція підписали угоду у Калей

353
Домашній Секретар (внутрішні справи) Сполученого Королівства, Теріза Мей, та її французький колега, Бернард Казенове, підписали угоду між СК і Францією, яка передбачає встановлення контрольно-командного центру для покращення безпеки та подолання кризи з мігрантами на кордоні між Британією та Францією.

Контрольно-командним центром керуватимуть вищі чини французької та британської поліцій. Поліцейські органи обох країн насамперед полюватимуть за бандами торговців, котрі заробляють на перевезенні мігрантів з Франції на територію СК.

Теріза Мей заявила, що в даний час також тривають перемовини між СК, Бельгією та Нідерландами у запровадженні співпраці між цими країнами для спільного подолання кризи з мігрантами.

Контрольно-командний центр зокрема відповідатиме за:
- швидке залучення додаткових сил французької поліції у випадку ескалації ситуації;
- додаткові ресурси Британії для забезпечення тіснішого контролю біля входів у Євротунель (додаткові камери спостереження, додаткове освітлення та додаткова охорона в самого тунелю);
- постійний аудит французькою та британською поліцією для покращення майбутньої безпеки;
- додаткові команди пошуку та виявлення людей на товарних платформах.

Пані Мей почала свій візит з проходу навколо Євротунелю разом з Бернардом Казенове для ознайомлення з чинними заходами безпеки. Вона також сказала, що мігранти намагаються потрапити до Європи за допомогою організованих злочинних груп, торговців людьми, котрі займаються перевезенням мігрантів по всій території ЄС. Вона також сказала, що те, що діється біля кордонів Британії є симптомами набагато більшої проблеми, яка вражає всю Європу.

Недавно Німеччина заявила, що цього року вже надала притулок рекордній кількості мігрантів, які припливають до берегів ЄС і до кінця цього року очікує десь біля 800 тисяч заяв на притулок.

Словаччина також кілька днів тому заявила, що прийме до себе певну кількість мігрантів, але тільки тих, що не є мусульманами, мотивуючи це тим, що на її території немає жодної мечеті.

Від початку цього року Середземне море вже перетнули 240 тисяч мігрантів з Африки та Азії.

В минулому році Німеччина надала притулок 200 мігрантів. Сполучене Королівство у минулому році надало притулок тільки 30 тисячам. Подібні статті:

Свіжі баталії між французькими та британськими рибаками

В уряді не схвалюють пропозиції будівництва моста між Британією та Францією
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-33992952