На головну

23.08.2015 - 10:17

Британія знову відчинила посольство у Тегерані

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Зовнішній Секретар Сполученого Королівства, Филип Геммонд, прибув сьогодні до Тегерану з приводу початку роботи посольства СК у Тегерані, котре там не працювало від 2011 року, після того, як Іран повідомив, що виганяє з країни британського посла через підтримку Британією запровадження більших санкцій Заходу через ядерну програму Ірану.

Одночасно, Іран також відчиняє своє посольство у Лондоні.

Филип Геммонд є першим Зовнішнім Секретарем СК, який відвідує Іран від 2003 року. Його візит відбувається через кілька тижнів після того, як Іранові вдалось домовитись з шістьма іншими країнами про часткове приборкання розвитку своєї ядерної програми.

Пан Геммонд сказав, що ключовими подіями у покращенні стосунків між Іраном та Сполученим Королівством стали недавні ядерні домовленості та обрання Гасана Роугані президентом Ірану у 2013 році. Він також сказав, що Британія та Іран разом зацікавлені у подоланні тероризму, у регіональній стабільності на Близькому Сході, у приборканні торгівлі наркотиками та у подоланні поширення терористів так званої Ісламської Держави на території Сирії та Іраку.

Разом з паном Геммонд до Ірану також подорожувала британська торгова делегація з метою відновлення можливих торгових стосунків між двома країнами.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34031615

Подібні статті: