На головну

23.08.2015 - 11:37

Центральний уряд не радиться з територіальними урядами

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Міністри фінансів Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії попередили, що центральний уряд СК надто різко втілює бюджетні скорочення.

У своїй спільній заяві вони висловили занепокоєння, що бюджетні скорочення центрального уряду можуть спричинити велику шкоду чинним державним службам. Міністри також закликають до спільної зустрічі з Канцлером СК ще до осіннього перегляду бюджету держави.

У центральній казні кажуть, що продовжуватимуть співпрацювати з регіональними міністерствами у цьому питанні та планують проведення спільних засідань ще до осіннього бюджетного перегляду, яке має відбутись у жовтні.

Міністри фінансів основних регіонів СК вважають, що цьогорічний бюджет Торі містить окремі пункти, які мають безпосередній вплив на життя їх територій і не задоволені тим, що центральний уряд не провів з ними жодних консультацій під час планування бюджету.

Серед пунктів витрат, у яких велика відповідальність лежить на територіальних урядах, є податок на автомобілі, фінансування будівництва та обслуговування доріг та додаткові податки з великих підприємств на фінансування післяшкільної освіти.

Міністр фінансів Шотландії, пан Суиней, каже, що програма диких бюджетних скорочень лондонського уряду знижує сімейні доходи громадян, руйнує економічну впевненість та значно ослаблює державні фінанси.

У центральному Міністерстві фінансів кажуть, що його міністр, пан Гендз, проводить регулярні зустрічі з регіональними міністрами фінансів СК і також кажуть, що витрати країни будуть визначені у залежності від її доходів.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-scotland-politics-34028045

Подібні статті: