На головну

24.08.2015 - 11:24

Подружжя не може бути разом через еміграційний статус

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Пара, яка одружилась 45 років тому, мусить жити у різних країнах, після того, як еміграційна служба відмовила Марії Саммерз у дозволі на перебування у СК.

Британець Дейвид Саммерз та його канадська дружина Марія переїхали з Канади до Британії у 2013 році через те, що матері Дейвида був потрібний догляд у зв'язку зі значним погіршенням стану її здоров'я. Проте, зараз Марія мусить повертатись назад до Канади через те, що, за словами британської еміграційної служби, вона не змогла надати всі необхідні документи, котрі засвідчують, що вони є подружжям та що вони мають достатнє фінансове забезпечення для проживання на території СК без звертання за державною допомогою.

Речники британського Домашнього Бюро (внутрішні справи) кажуть, що індивідуальні випадки не коментують.

Подружжя стверджує, що вони є самодостатніми особами з належним пенсійним забезпеченням, яке вони отримують від канадської влади та власним будинком, іпотеку за який вже було виплачено. До того ж, пані Марія Саммерз є членом графської ради Герефордшиа і додатково отримує за це відповідну зарплату і ще також отримує зарплату за роботу оптичного консультанта, яку вона часом виконує. Вони також мають доньку та сина.

Марія Саммерз, 70 років, у минулий четвер перенесла операцію на рак сечового міхура і на даний час залишається у лікарні. Вона каже, що звернулась з проханням до еміграційної служби подовжити її перебування у СК з метою догляду за своїм чоловіком та його мамою, котрій вже 95 років. Проте, вона каже, що Прикордонна Агенція (Border Agency) не була задоволена тими документами, які вона їм відіслала і ще додатково звернулась до неї з проханням про документи, які б засвідчували поганий стан здоров'я її чоловіка. Марія відіслала їм необхідні документи, але через те, що у цій агенції все робиться дуже в'яло, вона ще закім від них нічого не почула. Тим часом завершився термін терміни її перебування на території СК і якщо вона прострочить ці терміни, то вважатиметься нелегальною мігранткою, що означає, що їй може бути відмовлено надалі відвідувати Британію у наступні 10 років. Таким чином у неділю вона вилетіла назад до Канади.

Пані Саммерз каже, що з нею обходяться, як зі злодійкою, кожного разу, коли вона в їздить у Британію, бо щоразу у неї беруть відбитки пальців та роблять три фотографії.

Марія Саммерз була народжена у Нідерландах, а коли їй виповнилось 10 років, вона переїхала з батьками до Канади.

Дейвид та Марія познайомились у 1966 році і у 1970 році одружились.

Проте, у Прикордонній Агенції чомусь стверджують, що мають сумніви, що їх шлюб справжній.

David та Maria Summers у день їх весілля у 1970
Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-hereford-worcester-34021865