На головну

25.08.2015 - 09:09

Нелегальних мігрантів садитимуть в тюрми

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Згідно з новим Еміграційним законопроектом, особи, котрих впіймають, що вони нелегально працюють в Англії та Уельсі, можуть бути заарештовані терміном до 6 місяців. Оприлюднення даного законопроекту очікується пізніше, цієї осені.

Інші типи покарань за цей вид порушень також включають безмежні штрафи та конфіскацію зарплат.

Про це повідомляє Міністр з Еміграції, Джеймс Броукеншає, який каже, що уряд продовжуватиме "жорстку боротьбу зі зловживаннями у системі".

Малі крамниці та ресторани швидкого приготування їжі будуть просто зачинюватись органами влади, якщо їх впіймають на тім, що вони забезпечують роботою нелегальних мігрантів. Також розглядається можливість застосування подібних покарань до компаній, що оперують міні кебами (малими таксі). Законопроект також пропонує зміни у системі судового захисту подібних компаній. Вони більше не зможуть мотивувати порушення законодавства тим, що не знали, що та чи інша особа не мала дозволу на працевлаштування на території СК і будуть змушені довести, що при працевлаштуванні даної особи вони проводили всі належні перевірки її еміграційного статусу. Пропонується також збільшити термін покарань для роботодавців, котрі працевлаштовують нелегальних працівників, від теперішніх двох років, до п'яти років у майбутньому.

Міністр каже, що: "... всі, хто думає, що СК є легковажною країною у сенсі працевлаштування, переконаються, що роблять дуже велику помилку і будуть покарані належним чином і ми вживатимемо заходів щодо цих людей, аби заперечити їм працевлаштування, оренду житла чи відкриття банківського рахунку". Він також палко обіцяє, що уряд зробить все необхідне для затикання всіх дірок у системі еміграційного законодавства.

Раніше в цьому місяці офіцери Еміграційної служби стверджували, що цієї осені проведуть хвилю рейдів на будівельні майдани, будинки догляду та на фірми-підрядники, які займаються прибиранням приміщень. Проте, якщо зважити на те, що уряд Торі є, як правило надзвичайно жадібним, то ці погрози виглядають доволі примарними бо у Британії ніхто ніколи нічого за дарма не робить, а за вчинення рейдів потрібно добре заплатити. Мабуть зроблять кілька показових та покажуть на всіх каналах аби вгамувати найзатятіших ненависників іноземців.

Проте, насправді ці ж самі іноземці набагато вигідніші для уряду, ніж самі громадяни Британії. Переважній більшості нелегальних працівників у Британії все одно присвоюється код, що означає, що вони сплачують податки та всі інші стягнення так само, як і легальні, а таких, що працюють за готівку у Британії дуже мало. У той самий час нелегали витрачають ті самі кошти на проживання, харчування, володіння автомобілем (паливо, податок, обслуговування, страхівка) і багато іншого, що й легальні громадяни і тим самим роблять значний внесок у економіку держави. Але, на відміну від осіб легальних, вони не отримують допомоги на дітей (понад £1 тис. за рік, якщо одна дитина). Вони не отримують податкових кредитів (що можуть перевалювали за £9 тис. на сім'ю за рік). Вони не отримують жодних пенсій та не мають жодних перспектив отримувати її від британського уряду у майбутньому. Їх доступ до системи охорони здоров'я також дуже обмежений. Та ще багато інших обмежень взагалі.

Посадити нелегала в тюрму означає забезпечувати його чи її харчуванням, засобами гігієни, телебаченням, гарячою водою, належною охороною здоров'я та всіма іншими благами сучасної британської тюрми, особливо, коли переважна більшість цих закладів заповнені по вуха. Невже ви платитимете тим, що можуть платити вам?

Кожний розумний уряд у подоланні якоїсь системи завжди добре рахує чи вигідно цю систему долати і робить відповідні висновки. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34047686