На головну

26.08.2015 - 14:49

Корбин каже, що запровадить тільки жіночі вагони у потягах

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Кандидат на посаду голови лейбористської партії Британії, Джеремі Корбин, каже, що розглядатиме питання про запровадження суто жіночих вагонів у пізніх потягах та у метро через зростання насильства над жінками у британських потягах.

Про це він розповів щоденникові Індепендент і також додав, що попередньо проведе консультації з жінками.

Ця думка пана Корбина викликала різку критику ще однієї кандидатки на посаду на голову партії, Іветте Купер. Вона називає цю ідею застарілою та ніяк непомічною.

Ця тема вилізла на поверхню після того, як звіт Британської Транспортної Поліції показав зростання сексуальних насильств над жінками у потягах на 25%.

Пан Корбин каже, що хоче аби транспорт у Британії був безпечним для кожного, від вокзальної платформи до автобусної зупинки, але для цього він спочатку консультуватиметься з жінками і прислухається до їх думки про те, чи запроваджувати суто жіночі вагони у пізній час, чи ні. Він також каже, що неприпустимо аби жінки підлаштовували свій графік з метою уникання нападів на них у транспорті.

Останній раз, коли у Британії використовувались суто жіночі вагони у потягах, було у 1977 році. Минулорічний звіт Університету Мидлсекс (Middlesex University) для державного Департаменту з Транспорту, прийшов до висновку, що повернення до суто жіночих вагонів вважатиметься таким, що демонструє непошану, та соромить, як чоловіків, так і жінок.

Іветте Купер каже, що це є "поверненням годинника назад" замість того, аби шукати практичніше та ефективніше вирішення цієї проблеми. Вона каже, що потрібно запровадити жорсткіші покарання за цей вид порушень і каже, що жінки не мають замикатись від чоловіків задля їх власної безпеки.

Інший кандидат, Енді Борнем, каже, що у сучасній Британії ми не повинні навіть і думати про ідею відокремлення членів суспільства.

Голова парламентського комітету з питань здоров'я, Сера Уолестон, каже, що суто жіночі вагони тільки "нормалізують неприпустиму поведінку" і нічого помічного в собі не несуть.

Стаття про звіт Британської Транспортної Поліції на цьому сайті:
Сексуальні насильства на залізниці на рекордному рівні Подібні статті:
джерело: http://www.independent.co.uk