На головну

28.08.2015 - 08:56

На похороні Містер Биґ можливі заворушення

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Озброєні групи поліції готові до похорону чоловіка, котрого у місті Селфорд кличуть "Mr Big", через побоювання, що бандити, які будуть на похороні, можуть спричинити стрілянину.

Місто Селфорд є частиною міста Манчестер, що у північно-західній Англії. Місто Селфорд у свою чергу ще поділяється на 20 адміністративних громад.

Минулого місяця власника однієї з охоронних компаній міста Селфорд, Пола Мессей (Paul Massey), 55 років, було застрелено невідомою особою у масці у нього вдома.

Старший поліціянт Поліції Манчестера, Марк Кенні, звернувся до кримінальних груп Селфорда з проханням не "брати ініціативу у свої руки". Він заявив, що на похороні не буде поліціянтів в уніформі, але групи швидкого реагування вже напоготові. Він також заперечив чутки про те, що пан Мессей був посередником між поліцією та місцевими бандами.

Пан Кенні відкидає твердження про те, що Селфорд є беззаконним містом і каже, що у місті живе "насправді добра громада". Проте, він повідомляє, що у Селфорд на даний час існує 19 бандитських груп, але каже, що вони все ж таки є меншістю Селфорда.

Від січня цього року, Поліція Манчестера проводить операції зі знешкодження кримінальних груп у Селфорд, результатом якої вже стало 100 арештів і запущено 8 справ з відмивання грошей. Поліція також захопила 26 одиниць вогнепальної зброї, наркотиків на суму понад 9 мільйонів фунтів та велику кількість боєприпасів.

У 1999 році, пана Мессей було засуджено до 14 років ув'язнення за вбивство чоловіка біля одного з нічних клубів. За сім років до того голова міської ради Селфорд, Джоу Бурроуз дав йому кличку "Містер Биґ (великий)", під час дебатів щодо заворушень у Селфорд ще у 1992 році. Пан Мессей завжди заперечував свою причетність до тих подій.

У 2012 році пан Мессей навіть намагався стати мером Селфорд, але програв вибори. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-manchester-34077903