На головну

31.08.2015 - 05:30

Браун: Королівство у смертельній небезпеці

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Колишній Премєр-міністр Великої Британії, Ґордон Браун, каже, що наступні 12 місяців можуть визначити майбутні перспективи союзу між Англією та Шотландією.

Пан Браун сказав, що союз у "смертельній небезпеці", якщо уряд Сполученого Королівства не змінить своїх планів у питанні "англійське голосування за англійські закони".

Консерваторам також варто змінити своє ставлення до делегування повноважень у соціальній сфері парламентові Шотландії.

Представники уряду СК кажуть, що роблять все можливе для того, аби союз ставав тіснішим.

Ґордон Браун виступав у неділю на міжнародному книжковому фестивалі, який проходить цими днями в Единбурзі.

Він також заявив, що не вірить в те, що розкол союзу є неминучим, але висловлює побоювання, що вже було нанесено немало шкоди, яка може призвести до розколу.

Одним з найбільш суперечливих пунктів є вимога парламенту Шотландії отримати більше повноважень у сфері соціального забезпечення.

Іншим суперечливим пунктом між Уестмістером та Голирудом є бажання багатьох Членів Палати громад від Англії запровадити "голосування англійців за англійські закони", що несе загрозу утворення двох класів серед членів Палати Громад. За словами пана Брауна, це збуджує англійський націоналізм і є неприпустимим.

Третім пунктом суперечок між Англією та Шотландією є прийдешній референдум щодо питання виходу Британії з Євросоюзу, де переважна більшість шотландців підтримують членство СК у ЄС, а багато англійців виступають проти цього.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-scotland-politics-34103122

Подібні статті: