На головну

06.09.2015 - 16:18

Озборн: для допомоги біженцям використовуватимуть гроші міжнародної допомоги

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Канцлер Сполученого Королівства, Джордж Озборн, заявив, що для допомоги сирійським біженцям використовуватимуть гроші з фонду міжнародної допомоги.

У інтерв'ю БіБіСі, він сьогодні сказав, що СК зосереджуватиме свою увагу на допомозі біженцям, котрі перебувають у таборах у країнах Близького Сходу.

Прем'єр-міністр Кемерон завтра у Палаті Громад має оприлюднити подробиці плану уряду з допомоги близькосхідним біженцям, які масово залишають Сирію через зростання загроз від Ісламської Держави.

Раніше Кемерон пообіцяв, що Британія прийме тисячі мігрантів прямо з таборів біженців, які розташовані в Лівії, Єгипті та Лівані.

Озборн також сказав, що міністри мусять утворити для членів парламенту аргумент для застосування військової сили проти Ісламської Держави на території Сирії. Проблема тут полягає в тім, що якщо парламент дасть добро на застосування війська проти ІД на території Сирії, тоді як можна отримати гарантію, що ці ж самі військові боротимуться тільки проти Ісламської Держави і не чіпатимуть сили сирійського президента, Асада, що може значно ускладнити, вже й без цього доволі складну ситуацію навколо Сирії.

Уряд СК має зобов'язання витрачати 0,7% бюджету Департаменту Міжнародного Розвитку на допомогу іншим країнам.

СК вже витратило близько одного мільярда фунтів для допомоги сирійським біженцям. Ці кошти було витрачено на табори біженців, які розташовані вздовж кордону у сусідніх до Сирії країнах. Частину цих грошей також хочуть використати на допомогу біженцям, які Кемерон має взяти на територію Британії у найближчому майбутньому.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34167271

Подібні статті: