На головну

09.09.2015 - 10:10

Міграційні правила відділяють 15 тисяч дітей від їх батьків

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Принаймні 15 тисяч дітей відокремлені від своїх батьків через майбутні міграційні правила, які матимуть стосунок до окремих категорій мігрантів у Британії.

Про це повідомляє Дитячий Комісар Англії.

Дану оцінку було зроблено на базі аналізу правил, котрі забороняють в'їзд на територію СК батьків, котрі не є громадянами країн ЄС, якщо їх чоловік чи дружина заробляють менше ніж 18600 фунтів на рік (до відрахувань).

Дитячий Комісар Англії, пані Енне Лонфілд, каже, що уряд Сполученого Королівства створює "скайп сім'ї", які змушені жити у різних частинах планети.

У Домашньому Офісі (внутрішні справи) кажуть, що правила відповідають чинному законодавству та правам людини.

Від 2012 року міграційні правила забороняють в'їзд на територію СК негромадянам ЄС, чоловік чи дружина яких будучи громадянином чи громадянкою СК заробляє менше ніж 18600 фунтів на рік. Ця сума зростає до 22400 фунтів для тих, чия дитина не має громадянства ЄС чи ЄЕП і далі правила ще додатково збільшують мінімальну зарплату на 2400 фунтів за кожну додаткову дитину. Якщо, для прикладу, чоловік є громадянином Польщі і мешкає на території Великої Британії, а його дружина, громадянка України, хоче жити з ним та з двома їх дітьми, які також є громадянами України, на території Британії, то він мусить заробляти принаймні 24800 фунтів на рік (22400+2400) (валовий дохід). У іншому випадку британської візи ні вона ні її діти не побачать.

Дані правила було запроваджено ще у 2012 році для максимального обмеження впливу витрат для британських платників податків на людей, котрі не є громадянами ЄС. Через чинне законодавство ЄС, уряд не має змоги поширити подібні обмеження на громадян ЄС.

У минулому році відбувався судовий процес у подібній справі, де Апеляційний Суд визнав ці обмеження законними, попри аргумент, який стверджував, що ці обмеження суперечать правам на сімейне життя задля захисту інтересів дітей.

Проте, ці обмеження мають пройти ще одну оцінку у Верховному Суді СК у наступному році.

У Домашньому Офісі кажуть, що вітають всіх тих, хто має бажання злучитись з членами своєї сім'ї, наполегливо працювати та робити пристойний внесок у британську економіку. Але це не має відбуватись за рахунок коштів британських платників податків. Вони також кажуть, що чинний рівень зарплати встановлено таким чином, аби дана сім'я не зверталась за державною соціальною допомогою у Британії. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34191606