На головну

10.09.2015 - 14:12

Європейський суд: подорож на працю є праця

eu court
Європейський Суд Справедливості прийняв рішення, що час, який витрачається на подорож людини до місця праці та з місця праці для працівників, які не мають постійного офісу, вважається робочим часом.

Дане рішення насамперед спрямоване на такі категорії працівників, як працівники догляду, інженери по ремонту домашньої техніки та представники продажу, які перебувають у постійному русі з місця на місце.

До цього часу, цей час не вважався робочим часом.

Спостерігачі кажуть, що це рішення європейського суду матиме дуже великий вплив, від'як тисячі працедавців тепер можуть потрапити у категорію порушників режиму робочого часу своїх працівників.

Працівник адвокатської компанії Irwin Mitchell, Крис Таттон каже, що: "Тепер може бути так, що людям зараховуватимуться приблизно 10 робочих годин щотижня, якщо взяти до уваги час, який витрачається на їх пересування з місця на місце, що означає, що може виявитись, що багато роботодавців платять зарплату, яка є нижчою за національний мінімум (£6,50) і відтак порушують законодавство.".

Європейський суд у своєму рішенні посилався на вплив на якість життя та здоров'я працівників, який визначено у директиві ЄС з регулювання робочого часу.

Рішення суду зокрема каже: "Той факт, що працівники починають та завершують свої подорожі в себе вдома, є прямим наслідком рішення їх роботодавців зачинити свої регіональні офіси всупереч інтересам самих працівників.". Подібні статті:

Уряд відхилив петицію про високі каблуки

Багато працівників Tesco отримають понад 40 фунтів відшкодувань

Багато працівників Tesco отримають понад 40 фунтів відшкодувань
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34210002