На головну

14.09.2015 - 21:31

Джеремі Корбин представив свій перший тіньовий кабінет

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Новий лідер лейбористської партії Британії, Джеремі Корбин, сьогодні представив свій перший тіньовий кабінет.

Тіньовим Канцлером став близький соратник Корбина і також дуже лівий за своїми політичними поглядами, Джон МакДонел, який у своєму першому інтерв'ю сказав, що капіталізм зіпсований і він має намір його трансформувати. Призначення пана МакДонела розглядається, як найбільш суперечливий вчинок Корбина через те, що він закликає націоналізувати банки та закликає до інших радикально лівих стратегій розвитку британського суспільства. Він недавно казав, що, якби повернувся у 1980-ті, то організував би вбивство Течер.

Колишній суперник Корбина, кандидат на голову лейбористської партії, Енді Борнем, отримав портфель тіньового Домашнього Секретаря (внутрішні справи).

Найстарші посади у цьому тіньовому кабінеті отримали чоловіки, але у кабінеті також на половину від всіх посад було призначено жінок.

Пан Гіллері Бенн, член Палати Громад від міста Лідз, залишається тіньовим Зовнішнім Секретарем (зовнішні справи).

Посаду тіньової Бізнес Секретарки отримала пані Енджела Іґл (орел), яка отримала також посаду Першої Тіньової Державної Секретарки і буде виконувати роль пана Корбина на Питаннях до Прем'єр-міністра (у Палаті Громад щосереди під час сесій), якщо він буде відсутнім.

Її сестра (близнючка), Маріа Іґл, стала тіньовою Секретаркою з Оборони.

Джеремі Корбин, на першому засіданні свого тіньового кабінету, сказав, що від травневих парламентських виборів до лейбористської партії долучилось 28 тисяч нових членів. Він окреслив свої найнагальніші пріоритети, включаючи забезпечення житла, вибори до парламентів Шотландії та Уельсу, які відбудуться у наступному році та підготовка до виграшу на наступних парламентських виборах СК у 2020 році.

У кабінеті Корбина також присутні:
Пані Ліза Ненді - тіньова Секретарка Енергозабезпечення
Пані Люсі Пауел - тіньова Секретарка Освіти
Пані Гейді Еликзендер - тіньова Секретарка Здоров'я
Лорд Фелконер - тіноьвий Секретар Юстиції
Пані Сіма Малготра - тіньова Секретарка Фінансів
Пані Даян Еббот - тіньова Секретарка Міжнародного Розвитку

John McDonnell - новий тіньовий канцлер - найбільш суперечлива фігура у тіньовому кабінеті Корбина
Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34240869