На головну

15.09.2015 - 19:30

Палата Громад підтримала законопроект Про Профспілки у першому читанні

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Попри активну критику лейбористів, суперечливі плани щодо посилення контролю над британськими профспілками були вчора підтримані Палатою Громад у першому читанні.

Законопроект було підтримано з перевагою у 33 голоси членів парламенту.

Даний законопроект передбачає підвищення порогу кількості голосів за проведення страйків до 50%. та підвищення мінімальної кількості членів профспілок, які мають бути присутніми під час голосувань за проведення страйків, до 40% та збільшення мінімального терміну оголошення про проведення страйку від поточних 7 днів до 14. На даний час рішення про проведення страйку приймається, якщо за це проголосує більше половини присутніх членів профспілки. Законопроект також передбачає дозвіл працедавцям використовувати працівників агенцій замість страйкарів під час проведення страйку. Також передбачається накладення 20 тисяч фунтів штрафу профспілкам, якщо страйкарі під час страйку не прикріплюють на собі офіційні стрічки, котрі показують, що вони страйкарі. Також передбачається заборонити плату членських внесків прямо з рахунку члена профспілки (прямим дебітом).

Секретар Бізнесу, Саїд Джевид (консерватор), каже, що це не є оголошенням війни проти профспілок, а є необхідністю припинити, за його словами, "нескінченну" загрозу проведення страйків.

Лейбористи називають цей законопроект "драконівським та анти-продуктивним".

Тепер, законопроект йде на тривалу детальну перевірку у парламентські комітети, після чого мусить також пройти у Палаті Лордів і вже після цього буде остаточно голосуватись знову у Палаті Громад.

Один з лейбористів у Палаті Громад заявив, що Британія перетворюється на Радянський Союз, де страйки було дозволено, але тільки з дозволу керівництва держави.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34241810

Подібні статті: