На головну

16.09.2015 - 00:01

Корбина критикують, що не співав «Боже, врятуй королеву»

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
У вівторок, 15 вересня, під час урочистої церемонії з нагоди 75 річниці Битви Британії, під час співу національного гімну "God, save the Queen", Джеремі Корбин стояв мовчки, коли інші співали.

Новий лідер лейбористської партії, який все своє свідоме політичне життя є республіканцем (за скасування монархії), потрапив під ще одну хвилю критики у правих газетах та таблоїдах через те, що не бажав співати національного гімну, котрий закликає Бога берегти англійську королеву.

Член парламенту від консерваторів, які є найбільшими рабами монархії, і внук Уинстона Черчиля, Сер Никлас Соамс, каже, що пан Корбин поводився дуже неповажно.

Речник Корбина каже, що пан Корбин перебував у "поважному мовчанні".

Лідер Юкип, Найджел Фараж, котрий також був присутнім на церемонії, сказав, що пан Корбин є "республіканцем до самих пушок своїх пальців, що дуже мало хто з лейбористів підтримує". Проте, перемога Корбина на виборах лідера лейбористів у майже 60% вказує на те, що пан Фараж не є у дуже дружніх стосунках з елементарною математикою.

Тут варто також зазначити, що попри свої республіканські переконання, пан Корбин все ж таки каже, що прийме запрошення стати членом Таємної Ради Її Величності (орган радників британської королеви), де він буде змушений ставати на одно коліно та цілувати руку королеви.

Про Таємну Раду:
Таємна рада Великої Британії


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34263447

Подібні статті: