На головну

17.09.2015 - 00:26

Корбин: лейбористи не виступатимуть за вихід з ЄС

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Новий лідер опозиції, Джеремі Корбин, у інтерв'ю БіБіСі сказав, що не передбачає ситуації, де б лейбористи підтримували кампанію за вихід Британії зі складу ЄС на майбутньому референдумі.

У цьому ж інтерв'ю він також поклав під сумнів свою участь у церемонії у Таємній Раді королеви, яка вимагає старших політиків ставати на коліно перед королевою.

Він також сказав, що йому дуже дивно, що той факт, що він не співав гімну "Боже, бережи королеву", привернув так багато уваги і особливо у радикальній британській пресі.

Щодо політичних розбіжностей зі своїми колегами у тіньовому уряді, багато з яких не бажали його, як лідера лейбористської партії, він каже, що по цих розбіжностях триватимуть дискусії. Він також закликає своїх колег поважати той надзвичайний мандат (60% голосів), який йому дали члени партії на виборах її голови і сказав, що у випадку будь-яких розбіжностей, останнє слово належатиме йому.

Пан Корбин в середу вперше постав навпроти Дейвида Кемерона у Питаннях до "Прем'єр-міністра" у Палаті Громад, де він скористався можливістю покласти прем'єр-міністрові питання, які йому через електронну пошту надіслали члени партії. Він мотивував це тим, що, як він сам каже, голос людей має бути почутий. Він сказав, що загалом отримав біля 40 тисяч листів.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34272334

Подібні статті: