На головну

17.09.2015 - 04:01

Мандел критикує пропозицію SNP про свіжий референдум

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Секретар Сполученого Королівства у справах Шотландії, Дейвид Мандел, звинувачує першу міністерку Шотландії в тім, що вона відкладає на бік результати минулорічного референдуму щодо незалежності Шотландії і починає балакати про перспективи нового референдуму.

Перша міністерка Шотландії, пані Николá Сторджин, кілька днів тому заявила, що партія шотландських націоналістів (SNP) незабаром запропонує можливі дати проведення можливого наступного референдуму про незалежність Шотландії у своєму маніфесті (програмі партії), який вона готує до парламентських виборів Шотландії, які мають відбутись у наступному році.

Шотландські націоналісти також визначать обставини, які можуть дати поштовх до ще одного референдуму.

Пан Мандел виступає у четвер з критикою на адресу шотландських націоналістів у столиці Шотландії, місті Единбурзі.

В п'ятницю, 18 вересня, минає рівно рік від тоді, коли люди Шотландії проголосували за те, аби залишитись у складі Сполученого Королівства у співвідношенні 55% до 45%.

Пані Сторджин вже раніше заявляла, що у будь-який час, при будь-яких обставинах, рішення про те, чи залишиться Шотландія у складі королівства, чи ні, залежатиме тільки від бажання людей Шотландії, а не від бажання будь-яких політиків.

Проте, пан Mundell стверджує, що ще один референдум про незалежність суперечить бажанням людей Шотландії.

Попри цю заяву, речник шотландських націоналістів каже, що: "Твердження Дейвида Мандела про те, що якби союз між Шотландією та Британією не існував, то люди його б все одно утворили, є просто сміхотливим, бо жодна з тих країн, котрі відлучились від СК у минулому сторіччі, ще закім не виявила бажання долучатись до нього знову.". Речник також каже, що підтримка ідеї незалежності Шотландії тільки зростатиме, про що свідчать останні опитування і якщо нахабні Торі не матимуть бажання чути голос Шотландії, то ця підтримка зростатиме ще більше. Він каже, що шотландці не голосували за Торі, які тепер мають бажання витягнути Шотландію з ЄС попри бажання переважної більшості шотландців залишитись у складі союзу.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-scotland-politics-34271244

Подібні статті: