На головну

20.09.2015 - 04:07

Місцеві ради не змінюють проданих будинків новими

423
Кожна третя місцева рада Англії від 2012 року не збудувала жодної нової хати чи квартири замість тих, котрі вона продала за схемою «Допомога у купівлі» (Help to buy).

Дана схема надає право викупу у місцевих рад помешкань їх орендарями зі знижкою, якщо ця рада є власником даного помешкання. Після того, як місцева рада продала певне житло, вона має замість нього збудувати подібне житло. Мета схеми полягає у збільшенні будівництва житла, якого у Англії та й у всій Британії, дуже великий брак.

Проте, добродійна організація з допомоги безпритульним, Притулок (Shelter), стверджує, що попри те, що місцеві ради продовжують продаж житла за цією схемою, кожна третя з них замість нього ще не збудувала жодного нового.

В організації також кажуть, що тільки 8% місцевих рад Англії збудували таку саму кількість нового житла, яку продали і каже, що існує небезпека того, що дуже незабаром в окремих місцевостях не залишиться жодного доступного помешкання.

В центральному уряді кажуть, що залишаються відданими своїй меті збудувати 275 тисяч нових та доступних за ціною помешкань до кінця дії цього парламенту (2020 року).

Право на купівлю зі знижкою дозволяє особам, котрі орендують житло місцевої ради, викупляти це житло зі знижкою від 35% до 70% для хати і від 50% до 70% для квартири. Величина знижки залежить від того, як довго люди прожили у тому помешканні (чим довше, тим більша знижка). Максимальна знижка в жодному випадку не має перевищувати 70%. Проте, тут існує поріг мінімальної вартості житла, яка поза Лондоном складає 77900 фунтів, а у Лондоні 103900. Якщо хтось, для прикладу, орендує квартиру у місцевої ради, яке є власністю цієї ради, і прожили там десять років, то вони можуть купити квартиру реальною вартістю 100 тисяч фунтів, всього за 40 тисяч (отримавши знижку у 40%). Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34305969
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-32884747