На головну

22.09.2015 - 09:02

Інтернет коханець прибрав спадок жінки

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Чоловік, якого звинувачують у онлайн шахрайстві через сайти знайомств на суму біля 200 тисяч фунтів, додатково прибрав до рук спадщину однієї з жінок.

Про це йшлося на слуханнях у Коронному Суді Уорсестер.

Пан Меттею Семюелс, 50 років, розповідав жінкам, з котрими він знайомився через один з сайтів знайомств, що він мільйонер, який має будинок, який здає в оренду відомим футболістам.

Одна з жінок, пані Енне Раддок, мама трьох дітей, мешканка міста Ледбері, що у графстві Герефордшиа, стверджує, що дала йому 47,5 тисяч фунтів, аби він їх інвестував, проте, коли він її покинув, то залишив її з додатковим боргом у майже 22 тисячі фунтів.

Пан Семюел цілковито заперечує всі 11 звинувачень у свій бік.

Пані Раддок стверджує, що коли познайомилась з паном Семюелс через сайт Zoosk на початку 2013 року, він сказав, що міг організувати для неї роботу у своїй компанії з зарплатою у 50 тисяч на рік, але ця обіцянка ніколи не матеріалізувалась. В суді вона також сказала, що пан Семюелс взяв добрий кавалок спадщини її батька, яку вона ще мала успадкувати, для інвестування і пообіцяв їй, що ці гроші будуть у повній безпеці.

Пана Семюелс звинувачують у обдурюванні п'ятьох жінок, в тім числі одну вдову та одну чинну поліціянтку, у період між 2011 та 2015 роками.

На слуханні також йшлось про те, що пан Семюелс обдурив 78-річну вдову з міста Ипсуич на 110 тисяч фунтів, котрі їй залишились від її покійного чоловіка.

Судовий процес все ще триває. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk