На головну

30.09.2015 - 21:35

Фольксваґен відкликатиме 1,2 мільйони авто у Британії

volkswagen
Найбільший на планеті виробник автомобілів, група Фольксваґен, заявила, що частина програмного коду у програмному забезпеченні керування роботою двигуна, яка навмисне занижує випуск вуглекислого газу під час лабораторних тестів шкідливих викидів, є також встановленою у 1,2 мільйонах автомобілів на території СК.

До категорії цих автомобілів входять марки, які виробляє Фольксваґен, тобто Volkswagen, Audi, Seat та Skoda, котрі мають дизельні двигуни і також включають комерційні моделі.

У наступні кілька днів Фольксваґен обіцяє надати дилерам перелік ідентифікаційних номерів всіх автомобілів, у котрих застосовується програмний код навмисного заниження випускних газів. Після цього, Фольксваґен звертатиметься до власників цих авто з проханням про перепрограмування їх пристроїв керування двигунами (ПКД - ECU).

Кількість авто на території СК, які мають даний програмний код є:
Фольксваґен - 508'276
Ауді - 393'450
Сеат - 76'773
Шкода - 131'569
Фольксваґен (комерційні) - 79'838

Загалом - 1'189'906 автомобілів

Фахівці вважали, що Сполучене Королівство матиме дуже велику кількість цих авто через те, що на території ЄС після Німеччини, СК є другим найбільшим ринком нових дизельних автомобілів. Приблизно половина всіх нових авто на території СК є авто з дизельними двигунами. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/ukТакож читайте

Мерседес-Бенц відкликає 75 К автомобілів у СК Мерседес-Бенц відкликає 75 К автомобілів у СК