На головну

01.10.2015 - 04:51

Вступають в силу додаткові заходи у захисті прав споживачів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Від 1 вересня 2015 року, набирають сили додаткові заходи в Акті про Права Споживачів, які серед іншого, включають в себе подовження терміну повернення коштів.

Ці заходи зокрема передбачають, що якщо хтось придбає зіпсований товар, то він чи вона мають право на повернення повної вартості за цей товар упродовж 30 днів від моменту придбання. Раніше у Акті йшлось про те, що споживач має право на повернення вартості товару у "розумний термін".

Заходи також передбачають кращий захист для тих, що купляють цифрові (програмні) продукти (електронні книги, онлайн музику, онлайн фільми, ...). Якщо ці продукти зіпсовані, то споживачі мають право на повернення їм повної вартості.

Варто звернути увагу на те, що дія даного Акту також розповсюджується й на вживані товари, котрі було придбано у крамницях.

Також, більше прав отримують споживачі не тільки товарів, але й послуг (ремонт будинку, гаражу, тощо). Для прикладу, якщо підрядники виконають роботу не так охайно, як було домовлено зі споживачем, то будуть зобов'язані зробити все, як належить, але вже за власний рахунок або заплатити за це, якщо це робитиме хтось інший.

Акт про Права Споживачів 2015 року (Consumer Rights Act 2015) також набагато полегшує процедуру, де група споживачів може вимагати компенсацію від компаній за фіксування цін та формування картелів.


Подібні статті: