На головну

02.10.2015 - 21:26

Пару ув´язнено за фальшиву кому

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Чоловіка, який прикидався, що перебував у постійній комі упродовж двох років з метою уникнення покарання за шахрайство, яке він вчинив стосовно своїх сусідів, було сьогодні ув'язнено разом з його дружиною, яка йому активно в цьому допомагала.

Алан Найт, 48 років, та його дружина, Гéлен Найт, 34 роки, які є мешканцями містечка Скеті, що біля міста Суонзі, визнали, що перешкоджали здійсненню правосуддя.

Справа слухалась у Коронному (державному) Суді Суонзі. Пані Helen Knight отримала 10 місяців позбавлення волі. Її чоловік, пан Alan Knight, якого було ув'язнено ще в листопаді минулого року, ще має відсидіти 14 місяців.

Раніше, пана Алан Найт було звинувачено в обдуренні своїх пристарілих сусідів на суму приблизно 40 тисяч фунтів. Через це, аби уникнути покарання, пан Найт разом зі своєю дружиною, сфабрикували версію, що у нього параліч нижніх кінцівок і він постійно перебуває у комі. Він звернувся до лікарні, де йому упродовж 10 тижнів вдалось переконати лікарів в тім, що його параліч був справжнім, навіть попри те, що чисельні тести лікарів показували, що зі здоров'ям чоловіка не було жодних проблем.

Тим часом, його дружина навіть писала листи до Прем'єр-міністра, його заступника та до місцевого члена парламенту з проханнями звільнити її чоловіка від переслідувань через його хворобу.

Проте, згодом вся їх брехня вийшла на поверхню після того, як поліція виявила у комп'ютері подружжя їх свіжі фотографії, на котрих було зображено, як пан та пані Найт забавляються під час подорожей до Леґоленд та на весіллі своїх друзів.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-wales-south-west-wales-34424982

Подібні статті: