На головну

04.10.2015 - 21:09

Дідусі й бабусі також отримуватимуть батьківську відпустку

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Дідусі та бабусі, які працюють, отримають право те, аби вони могли разом з батьками дітей спільно поділяти батьківську відпустку для допомоги у догляді за дітьми.

Цей план розширює чинну систему, яка зобов'язує роботодавців надавати батькам платну батьківську відпустку з метою догляду за своїми дітьми.

Цю новину оголосив канцлер СК, Джордж Озборн, на партійній конференції консерваторів, яка проходить цими днями у Манчестері.

Член парламенту від лейбористської партії, Гаріет Гармен, також була раніше запропонувала подібну програму з допомоги матерям.

Чинна система платних батьківських відпусток для догляду за дітьми у СК складає загалом 52 тижні. Озборн хоче зробити так, аби право на цю батьківську відпустку мали не тільки батьки, але й бабусі та дідусі дітей. Термін самої відпустки не змінюється.

Також, згідно з пропозицією пана Озборна, сім'ї матимуть можливість розділити оплату за батьківську відпустку. На даний час оплата за батьківську відпустку складає £139,58 або 90% від середньої тижневої зарплати (береться за основу те, що менше).

За словами консерваторів, дана політика стане дуже корисною матерям-одиночкам, які живуть самі і зможуть свою батьківську відпустку поділяти разом зі своїми батьками.

Пан Озборн каже, що ця політика матиме позитивний вплив на економіку країни, бо сподівається, що це нововведення надасть батькам можливість раніше повертатись з відпусток назад на роботу, якщо вони так забажають. Він каже, що понад половину матерів вдаються до допомоги своїх батьків у догляді за дітьми. Він також каже, що два мільйони дідусів та бабусь, або залишили роботу, або зменшили через необхідність догляду за своїми онуками.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34437405

Подібні статті: