На головну

08.10.2015 - 03:29

Корбин відхилив можливість стати членом Таємної Ради

Бюро лідера лейбористської партії, Джеремі Корбина, повідомило королеву про те, що його приватні справи унеможливлюють його участь у церемонії його вступу у Таємну Раду Королеви.

Таке рішення лідера опозиції, який є переконаним республіканцем (за скасування монархії), означає, що він не має бажання дотримуватись конвенції та ставати на коліно перед монархом, що є суттєвою частиною церемонії вступу до Таємної Ради.

Раніше, пан Корбин вже заявляв, що "добре поміркує" над тим, чи братиме участь у церемонії.

На практиці, цілком можливо, аби членів Таємної Ради призначали без їх зустрічі з монархом. Проте, для політиків і особливо лідерів партій це є доволі незвичним.

Речники Корбина сказали, що він мав особисті плани, які перешкоджають його участі у церемонії. Проте, речники відмовились сказати, коли саме пан Корбин повідомив про це Букінгемський Палац.

На практиці, церемонія складається з 600 старших фігур і включає в себе політиків, які зустрічаються дуже рідко та не ведуть жодного серйозного бізнесу. Проте, інші лідери лейбористської партії, Майкл Фут та Ніл Киннок, швидко стали членами Таємної Ради, що дало їм доступ до інформації високого рівня засекреченості.

Читайте більше про Таємну Раду
Таємна рада Великої Британії


джерело: http://www.theguardian.com/uk-news


Подібні статті: