На головну

08.10.2015 - 23:49

Утримання азюлянтки визнано незаконним

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Вищий суд визнав незаконним утримання у ізоляційному центрі прохачки політичного притулку з Судану та прийняв рішення про виплату їй компенсації.

Жінка у віці 42 роки, громадянка Судану, яка прибула на територію Британії, попри переконливі докази того, що на її батьківщині її ґвалтували та катували, провела 37 днів у ізоляційному центрі після того, як звернулась з проханням про політичний притулок.

Суддя сказав, що утримування жінки в ізоляційному центрі для азюлянтів було "нерозумним та направду порочним".

Домашній Секретар, пані Теріза Мей, була змушена визнати факт, що утримування жінки в ізоляторі було незаконним.

Адвокати жінки подали в суд на Домашнього Секретаря (внутрішні справи) і виграли справу. Суддя, пан Коллинс, сказав, що існували переконливі медичні докази, які цілковито підтверджували факти всебічних знущань над жінкою, яких вона зазнала у себе на батьківщині, в Судані. Він також заявив, що не існувало жодної причини для того, аби її утримувати в ізоляційному центрі.

Імя жінки, з правових причин, не повідомляється. Через те, що її здоровя зазнало ще більших збитків під час утримування її у ізоляційному центрі азюлянтів, їй довелось провести у лікарні три тижні у період між груднем 2013 року та січнем 2014.

Суддя також відмовив Домашньому Секретареві у можливості подання апеляції у цій справі і єдине, що залишається в уряду, це пряма апеляція до Апеляційного Суду. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk