На головну

09.10.2015 - 03:38

Запущено нову міжпартійну кампанію агітації за вихід з ЄС

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
У Сполученому Королівстві утворено нову міжпартійну кампанію, яка закликатиме до голосування за вихід СК зі складу ЄС на наступному референдумі.

Нова кампанія, «Vote Leave» (голосуй за вихід), складається з консерваторів, лейбористів та членів Юкип, котрі є членами Палати Громад або донорами партій.

«Воут Лів» є вже другою антиєвропейською кампанією, яку було запущено з метою агітації за вихід Британії зі складу європейської спільноти та підтримати цю ідею своїм голосуванням на майбутньому референдумі, який скоріш за все відбудеться у 2017 році, хоч конкретної дати ще не було названо.

До групи ініціаторів кампанії належать такі відомі політики, як пані Кейт Гой (лейбористка) та пан Дуґлас Карлсуел (Юкип). Пан Карлсуел каже, що хоче, аби Дейвид Кемерон, у своїх перемовинах про нові стосунки між СК та ЄС, добився того, аби стосунки між СК та ЄС зводились тільки до вільної торгівлі та дружньої співпраці та за скасування можливості вільного пересування громадян ЄС по його території. В іншому випадку СК має покинути ЄС.

«Воут Лів» фінансується людьми з різних політичних партій та груп, серед яких мільйонер та донор консерваторів, пан Пітер Крудес, найбільший приватний спонсор лейбористів, пан Джон Милс та колишній фінансист Юкип, пан Стюарт Уілер.

Головним закликом нової кампанії є: британська суверенність. Всього на кампанію планують витратити 20 мільйонів фунтів.

Пані Гой закликає скасувати "верховенство" законодавства ЄС над законодавством СК. Вона зокрема каже: "Якщо ми проголосуємо «Ні», то 350 мільйонів фунтів, які ми щотижня віддаємо Брюсселеві, ми зможемо потратити на забезпечення наших власних пріоритетів, серед яких такі, як для прикладу, Національна Служба Здоровя (NHS). Подібні статті:

Брекзит: результат референдуму можуть визнати недійсним

Брекзит: результат референдуму можуть визнати недійсним
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34482936