На головну

09.10.2015 - 23:07

Дефіцит NHS сягнув 930 мільйонів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Трасти Національної Служби Здоров'я Англії вже набрали 930 мільйонів фунтів дефіциту за перші три місяці цього фінансового року, що є більше ніж минулорічний дефіцит NHS за всі 12 місяців.

Регулятори кажуть, що проблеми служби є "найгіршими за ціле покоління" і вимагають від уряду негайного втручання.

Масштаби дефіциту такі, що в нього залізли 80% трастів Національної Служби Здоров'я, що може означати зниження якості обслуговування пацієнтів.

Дані цього аудиту покривають лікарні, ментально оздоровчі заклади, відділення швидкої допомоги та окремі місцеві заклади охорони здоров'я, котрі належать NHS.

Ці заклади, загалом складають дві третини загального бюджету NHS, який на даний час наближується до 116 мільярдів фунтів. Ще одна третина бюджету покриває загальні практики (GP), аптеки та тренувальні заклади.

У минулому фінансовому році (квітень 2014 - квітень 2015) трасти Національної Служби Здоров'я перевитратили 822 мільйони фунтів. Тоді вдалось збалансувати бюджет NHS через додаткові вливання Міністерства Фінансів та через зупинку будівництва окремих закладів.

Проте, в цьому році, навряд чи вдасться позатикати діри у бюджеті служби, який може сягнути 2 мільярдів фунтів серед 237 трастів NHS.

Ці дані оприлюднили два регуляторні органи - Монітор та Орган Розвитку Трастів, які стверджують, що трасти NHS, в особливості лікарні, на даний час перебувають під тиском максимального заощадження коштів. Найбільшими заощадженнями можуть стати скорочення витрат на персонал, який поставляють агенції.

Попри це занепокоєння, більшість фахівців вважають, що NHS має надто мало можливостей для покращення своєї роботи.

Як надалі розвиватиметься питання навколо Національної Служби Здоров'я, залежить головним чином від уряду. Чинний уряд консерваторів пообіцяв не зачіпати бюджет NHS у своїх бюджетних скороченнях. Проте, зараз виглядає так, що у службу буде потрібно вливати неабиякі кошти, яких уряд на даний час просто не має.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-34353408

Подібні статті: