На головну

11.10.2015 - 04:35

Кількість молодих безхатників у 8 разів перевищує дані уряду

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Приблизно 136 тисяч молодих людей у віці від 16 до 24 років у Англії та Уельсі, у минулому році не могли знайти собі житло.

Дані числа базуються на аналізі благодійної організації Centrepoint, які вона отримала від місцевих рад Англії та Уельсу на основі Акту про вільний доступ до інформації. У контраст цим даним, офіційно зареєстрованими, як безхатники було тільки 16 тисяч молодих людей. Якщо ви офіційно зареєстровані, як безхатник чи безхатниця, то місцеві ради зобов'язані надавати вам допомогу у забезпеченні житлом.

Що у цьому всьому найгірше, так це те, що приблизно 30 тисяч молодих людей, котрі шукають житло, не отримали практично жодної допомоги, а 90 тисяч отримали тільки допомогу в тім, як прожити так, аби не зануритись у ще більші борги. Це означає, що переважна більшість тих, що звертаються за допомогою, просто її не отримують через те, що вони офіційно не зареєстровані, як безхатники.

Благодійники також стверджують, що число 136 тисяч є тільки приблизною оцінкою, а реальні дані можуть бути навіть набагато прикріші.


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk

Подібні статті: