На головну

13.10.2015 - 03:27

400 K автомобілів у СК потребують зміни запчастин двигунів

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Приблизно 400 тисяч автомобілів у Сполученому Королівстві, котрі виробляє концерн Фольксваґен, потребують модифікації форсунок та зміни програмного забезпечення електронних модулів керування двигуном.

Про це на засіданні парламентського комітету з питань транспорту заявив директор британського відділення концерну, Пол Уилис, який каже, що автомобілі, які мають дизельні двигуни об'ємом 1,6 літрів, потребують фізичних та програмних модифікацій у двигунах. Автомобілі, котрі мають дизельні двигуни об'ємом понад 2 літри потребують тільки зміни програмного забезпечення.

Пан Уилис сердечно вибачився перед членами парламенту за спантеличення своїх споживачів. Він також сказав, що Фольксваґен почав продавати автомобілі, котрі брехали про справжню кількість випущеного вуглекислого газу, у 2008 році. Загалом, від тих пір Фольксваґен продав 1,2 мільйонів таких автомобілів.

Пан Уилис також повідомив, що відкликання автомобілів, котрі потребують модифікацій на території СК, почнеться у першому кварталі наступного року. Власники, котрим на термін відклику їх автомобіля, буде конче потрібно транспортний засіб, отримають тимчасовий автомобіль за рахунок компанії.Подібні статті: