На головну

16.10.2015 - 12:51

Профспілки закликають захистити британську металургію

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Британські профспілки вимагають від центрального уряду вжити негайних заходів для захисту британської металургії.

Про це йшлося на кризовій зустрічі у місті Ротерам після зупинки головного у Британії металургійного заводу, який був розташований у Тісайд (Teesside), де 1'700 працівників втратили роботу.

Уряд каже, що погоджується з тим фактом, що британська металургія переживає важкі часи, але застерігає, що "чарівною паличкою" ці проблеми так просто не вирішити.

Генеральний секретар профспілки "Громадська", Рой Рикгас, заявив, що "міністри мали втрутитись, аби врятувати завод у Тісайд".

Одна з найбільших британських профспілок, Юнайт, також закликає уряд надати британській металургії пріоритетний статус. Помічник Генерального секретаря Юнайт, Тоні Борке, каже, що: "Британська металургія перебуває у глибокій кризі і, якщо уряд не зробить її пріоритетною, тоді всі попередні обіцянки Торі про "Північну станцію" є просто порожньою риторикою і особливо для тих сімей, майбутнє яких залежить від металургійних заводів.

Перед парламентськими виборами та після них, консерватори неодноразово заявляли, що на півночі Англії створять так звану "Північну станцію", що іншими словами означає бурхливий та всебічний розвиток промисловості та економіки північної частини Англії.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-34545264

Подібні статті: