На головну

18.10.2015 - 14:15

Англіканські єпископи закликають Кемерона змінити погляд на біженців

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Вісімдесять чотири єпископи Церкви Англії (Church of England) повідомили, що минулого місяця написали листа Дейвидові Кемерон з проханням надати притулок принаймні 50 тисячам біженців з Сирії.

У листі вони кажуть, що рішення британського уряду про надання притулку тільки 20 тисячам біженців до 2020 року є просто неадекватним.

Єпископ міста Дарам, Шанобливий Пол Батлер, каже, що уряд жодним чином не відгукнувся на їх лист.

Секретар з Оборони, Майкл Фелон, стверджує, що жодний інший уряд не робить для сирійських біженців більше ніж уряд СК. Уряд виділив приблизно 1 мільярд фунтів допомоги сирійським біженцям, які перебувають у таборах біженців біля сирійських кордонів. Також, уряд виділив понад 100 мільйонів фунтів різним благодійним організаціям, котрі працюють з біженцями у цих таборах. Проте, британський уряд ніяк не квапиться пускати на свою територію сирійських біженців, попри те, що багато з активістів кладуть на уряд частину відповідальності за те, що зараз коїться на території Сирії.

Наплив сирійських біженців до Європи продовжує зростати. Цього тижня Угорщина зачинила свій кордон з Хорватією, а Словенія привела своє військо у повну бойову готовність для подолання потенційної хвилі великої кількості мігрантів.

Також, за повідомленнями британських медіа, на території табору нелегальних мігрантів, Джунглі 2, який розташований біля французького порту Калей, вже налічується біля 6 тисяч людей, котрі намагаються потрапити на територію СК.

Проте, британський уряд раніше заявив, що 20 тисяч біженців братимуть не з території Європи, а безпосередньо з таборів біженців, які розташовані біля сирійських кордонів.Подібні статті: