На головну

22.10.2015 - 13:46

Бредбері не могли виявити через зникання слідів

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Лікар-педофіл Майлз Бредбері мав змогу чинити насилля над молодими пацієнтами упродовж тривалого часу через те, що докази його вчинків просто зникали.

Пана Бредбері було засуджено до 16 років позбавлення волі через сексуальні насильства над 18 дітьми, котрі були пацієнтами у лікарні Еденбрук, яка розташована у місті Кембридж.

Останні дані слідства вказують на те, що Бредбері вдавалось маніпулювати системою інтимних кримінальних розслідувань. Працівники лікарні помічали, що пан Бредбері часто залишався у лікарні після роботи та продовжував огляд пацієнтів, але вони пропускали, що він це робив бо хотів більше допомогти пацієнтам. У лікарні існувало правило, що під час огляду пацієнтів завжди повинен був бути компаньйон чи компаньйонка. Проте, це правило дуже часто ігнорувалось.

Згодом одна з лікарок намагалась заперечити Бредбері, коли помітила, що він проводив огляд хлопчика без присутності колеги. Проте, пан Бредбері сказав їй, що так було потрібно, бо "пацієнт навмисне цього вимагав".

Він продовжував цю практику і казав батькам та родичам пацієнтів, що для нього було "суттєвим бачити пацієнтів на самоті".

Бредбері використовував ручку з камерою для фотографування дітей, коли вони були або цілковито або частково оголені.

Бредбері було заарештовано у грудні 2013 року. Він визнав скоєння 25 злочинів, які він чинив у період між 2009 та 2013 роками. Його злочини включали сексуальні напади, сексуальні збочення та володіння великої кількості (понад 16 тисяч) непристойних фотографій дітей.

Ручка, яку використовував Бредбері
Подібні статті:

Педофілові дали 25 років ув'язнення Педофілові дали 25 років ув'язнення11.02.2021
Чоловікові дали 12 років за розповсюдження СНІДу

Хірургові дали 15 років за безпідставне вирізання грудей
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-cambridgeshire-34591633