На головну

23.10.2015 - 14:33

В Англії закликають ввести податок на цукор

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Державний орган "Публічне здоров'я Англії" (Public Health England) закликає до радикальних дій для подолання згубного звикання до збагаченої на цукор їжі.

Звіт "Публічного здоров'я Англії", який готувався дуже тривалий час, стверджує, що англійська нація споживає надто багато цукру, що веде до проблем ожиріння великої кількості англійців.

Звіт також закликає до обмеження кількості реклами на телебаченні, радіо та у крамницях і особливо тієї, яка спрямовується на дітей та молодих людей.

Речник прем'єр-міністра каже, що в уряді не хочуть бачити запровадження податку на цукор.

Люди отримують приблизно 12-15% своєї енергії від цукру. Проте, офіційні рекомендації кажуть, що ця кількість має бути не більшою ніж 5%.

Звіт також стверджує, що національні обмеження на вживання цукру можуть зекономити Національній Службі Здоров'я (NHS) приблизно 500 мільйонів фунтів щорічно через заощадження коштів на лікування хвороб пов'язаних з ожирінням.

Звіт пропонує ввести податок на цукор у розмірі від 10 до 20%, заборонити крамницям запроваджувати значні знижки та знижкові схеми на товари, які містять велику кількість цукру, та інші заходи спрямовані на зниження щоденного споживання цукру взагалі.

Багато аналітиків стверджують, що крамниці просто переведуть податок на цукор на самих споживачів через збільшення ціни і дана пропозиція не матиме великого впливу на його споживання, хоча погоджуються, що з цю проблему потрібно негайно долати.Подібні статті: