На головну

25.10.2015 - 23:15

Лейбористи підтримають відстрочення скасування податкових кредитів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Тіньовий канцлер, Джон МакДонел, заявив БіБіСі, що лейбористи підтримають уряд, якщо він відмовиться від скасування податкових кредитів (Tax Credits), яке призведе до погіршення фінансового становища понад трьох мільйонів британських сімей.

Лейбористи разом з чималою кількістю членів консервативної партії закликають канцлера Озборна та уряд відмовитись взагалі від скасування податкових кредитів.

Проте, Секретарка з Освіти, Никі Морґан, сказала в інтерв'ю БіБіСі, що лейбористи вчепились за тему податкових кредитів тому, що самі не можуть запропонувати жодної альтернативи заощадження державних коштів.

В понеділок, законопроект зі скасування податкових кредитів переходить до Палати Лордів, де відбудеться серія голосувань щодо нього. Проте, у Палаті Лордів уряд не має переконливої більшості і існує можливість того, що цей законопроект буде відхилено.

Якщо цей законопроект пройде буде остаточно прийнятого, то від початку наступного фінансового року (квітень 2016) система податкового кредитування (Tax Credits), яку запровадив уряд лейбористів понад 10 років тому для допомоги малозабезпеченим сім'ям, буде цілковито скасовано. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34631148