На головну

01.11.2015 - 10:48

Шакір Амір може отримати понад мільйон

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Рівень демократичності та неупередженості США та Британії на цьому тижні знову поклали під сумнів через подію пов'язану з виходом на волю з тюрми Ґуантанамо Бей безпідставно ув'язненого Шакіра Аміра.

Адвокат затриманого Шакіра Аміра, Клайв Стефорд Смис, сказав БіБіСі, що позиватиметься на уряд США за те, що пан Амір просидів у тюрмі 14 років, упродовж яких йому так і не було висунуто будь-яке офіційне звинувачення.

Пан Амір, батько чотирьох дітей, повернувся до Сполученого Королівства у п'ятницю і на даний час перебуває у лікарні, де йому надають реабілітаційну допомогу.

Пан Амір також хоче аби уряд Британії провів відверте та прозоре розслідування про те, що СК приймало участь у знущаннях над ним, від'як пан Амір стверджує, що над ним неодноразово проводили знущання різної важкості у присутності працівників британських спецслужб.

Пан Шакір Амір, 48 років, страждає пост-травматичним стресом. Його тримали в ув'язнені на американській військовій базі Ґуантанамо, що на острові Куба, упродовж 14 років за підозрою його причетності до злочинів терористичної організації, Аль Каєда та його близькості до Осами Бин-Ладена. Проте, за весь цей час йому так і не було висунуто офіційного звинувачення у вчиненні будь-якого злочину.

За словами різних юридичних аналітиків, пан Амір може отримати компенсацію у розмірі понад мільйон фунтів.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34691954

Подібні статті: