На головну

03.11.2015 - 07:33

Уряд заперечує відхилення голосування по Сирії

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
В уряді заперечують про те, що Дейвид Кемерон відмовився від планів внести пропозицію у Палату Громад про повторне голосування щодо проведення військових повітряних операцій на території Сирії.

Це заперечення надійшло після повідомлень у газетах Таймс та Ґардіан про те, що прем'єр-міністр вирішив не вносити пропозицію в парламент для голосування про дозвіл проводити повітряні військові операції проти Ісламської Держави на території Сирії через те, що для цього не має підтримки достатньої кількості членів парламенту, як серед опозиції, так і серед консерваторів.

Джерела в уряді повідомили БіБіСі, що ці заяви є "повною нісенітницею".

Також стало відомо, що комітет Палати Громад з міжнародних відносин, який складається, як з Торі, так і з опозиції, попередив про те, що Британії закім не варто брати участь у повітряних ударах на території Сирії до того, як уряд представить "чітку спільну міжнародну стратегію" досягнення перемоги над Ісламською Державою та подібну стратегію завершення громадянської війни у Сирії. У комітеті також кажуть, що міністри закім ще не надали їм переконливих аргументів щодо затвердження подібних дій. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34706279