На головну

05.11.2015 - 14:24

Виглядає, що зростання відсоткової ставки відстрочать

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Прогнози щодо зростання відсоткових ставок Банку Англії (національний банк СК), як залишаються на історично рекордному рівні (0.5%) ще від 2009 року, відстрочують на все пізніше та пізніше.

Сьогодні Банк Англії знову залишив відсоткову ставку на попередній позначці - 0,5%. За це сьогодні проголосували члени монетарного комітету банку у співвідношенні 8 до 1. Ця ставка має вплив на грошові запозичення, як людей, так і установ, включаючи іпотеку та інші типи кредитування.

У своєму останньому щоквартальному звіті Банк Англії каже про те, що прогнози зростання світової економіки останнім часом стали ще менш оптимістичними і це має депресивний вплив на прогнози зростання інфляції.

З цієї причини багато економістів тепер передбачають початок зростання відсоткової ставки Банку Англії (BoE) принаймні в другій гальпі наступного року, а окремі з них не передбачають ніякого зростання взагалі до першого кварталу 2017 року.

Сповільнення зростання світової економіки пов'язують зі значним сповільненням зростань китайської, індійської та інших економік третього світу.

Банк Англії також каже, що зростання інфляції у СК до позначки понад 2% очікується не раніше, ніж через 2 роки.

Голова Банку Англії, Марк Карні, описав чинний стан економіки Сполученого Королівства, як "сталий та впевнений".

Проте, сповільнення світового економічного зростання робить Банк Англії дуже обережним у своїх інфляційних прогнозах. Низькі ціни на енергоресурси, харчі та інші імпортовані до СК товари утримують інфляцію СК на рівні нижче одного відсотка. За словами банку, цей рівень може почати зростати не раніше другої половини наступного року. Подібні статті:

Банк Англії вперше за більше ніж десять років підняв відсоткову ставку
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-34733480