На головну

07.11.2015 - 09:45

Петиція за недовіру Кемеронові перевалила за 100 тисяч

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Електронна петиція за недовіру до Прем'єр-міністра Сполученого Королівства, Дейвида Кемерона, яка звинувачує його у спричиненні знівечення життя найбідніших шарів британського суспільства упродовж останніх 5 років, вже набрала понад 100 тисяч підписів.

Якщо будь-яка ініціатива, представлена на сайті петицій парламенту СК, переходить межу 100 тисяч підписів за період менше ніж шість місяців, вона автоматично йде на розгляд «Парламентського комітету у справах задньолавочників та електронних петицій» (E-Petitions and Backbench Business Committee), який вирішує щодо проведення парламентських дебатів у питанні даної петиції.

Петиції, котрі переходять межу 10 тисяч підписів мають отримати відповідь та реакцію центрального уряду СК. Попри те, що вже кілька місяців тому ця петиція перейшла межу 10 тисяч, британське суспільство все ще чекає на відповідь уряду.

Дану петицію було запущено пані Келі Тібун (Kelly Teeboon), яка вважає себе "радикальною феміністкою" та соціалісткою. У петиції йдеться: "Ми не можемо дозволити собі чекати ще 5 років правління Торі, з недавніми драконівськими обтинаннями та реформою соціального захисту, котрі спричинюють штовхання британців у незворотною бідність.".

Система електронних петицій була запроваджена у 2010 році самим паном Кемероном з метою поглиблення демократичних процесів та прозорості у британському суспільстві.

Раніше цього року, подібна петиція, яка закликала до проведення голосування з недовіри Секретареві Здоров'я, панові Джеремі Гант, була відхилена членами Палати Громад навіть попри те, що зібрала понад 220 тисяч голосів. Подібні статті:
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/