На головну

07.11.2015 - 13:12

Королева вестиме заходи на Дні Пам'яті

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Королева Великої Британії головуватиме в урочистих заходах, які присвячені пам'яті про загиблих у Першій Світовій Війні.

Вона буде присутньою на Королівському Фестивалі Дня Пам'яті у лондонському Королівському Альберт Голі.

Королева та її чоловік, Герцог Единбурзький, також приймуть участь у покладенні вінків до лондонського Кенотафу (порожня могила) в неділю.

У Ліверпулі кілька днів тому відчинили показ тисяч керамічних червоних маків (символ пам'яті), які вперше було показано у Лондонській Вежі (Tower of London) у минулому році під час урочистостей Дня Пам'яті.

Недільна служба у Кенотафі (центр Лондона), яка вшанує пам'ять загиблих у першій та другій світових війнах та у інших конфліктах, цього року буде коротшою ніж у минулі роки з метою скорочення часу, коли ветерани стоять на ногах.

Це вже другий рік поспіль, коли Вежа Лондона використовується, як місце урочистостей Дня Пам'яті загиблих у Першій Світовій Війні. Разом з квітами будуть імена битв, у яких боролись та загинули солдати Британії та Британської імперії у 1915 році.

У четвер принц Филип та принц Гарі (Уиндзор) відчинили поле пам'яті у Уестмінстерському Абатстві.

Офіційно, пам'ятні фанфари Дня Пам'яті лунають 11 листопада об 11:11 (одинадцятий місяць, одинадцятий день, одинадцята година, одинадцята хвилина). Проте, урочисті заходи відбуваються в неділю перед одинадцятим листопада.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34753730

Подібні статті:

Принц Гарі одружується з Меґан Маркл